Aktif Arıtma Teknolojileri Tel : (0216) 464 4301 / 06 - Fax : 464 4308
Talep Formu: Teklif Almak İstiyorum

AKTiFPAK STP     

  

AKTİFPAK Nerelerde Kullanılır?

Kanalizasyon sisteminin yer almadığı bölgelerde ve özellikle tatil köyleri, lojmanlar, oteller, siteler, fabrikalar, şantiyeler, hastanaler vb yerlerde kullanılır.

AKTİFPAK Ne Kadar Atıksu Arıtabilir?

30 - 1000 kişiden kaynaklanan (5-200 m3/gün) evsel atıksuyu arıtabilir. AKTİFPAK, modüler bir sistem olduğu için daha fazla AKTİFPAK ünitesi kullanılarak bu kapasiteler artırılabilir.

AKTİFPAK Garantileri Nedir?

Proses garantisi süresizdir. Arıtılmış su kalitesi, TC Çevre ve Orman Bakanlığı Su Kirliliği Kontrol Yönetmeliğine uygundur. Mekanik ekipman ve bakım & servis garantisi ise iki yıldır. Yedek parça garantisi ise yaşayan piyasa şartlarında 5 (beş) senedir.

AKTİFPAK Modelleri Nedir?

AKTİFPAK modelleri, kapasiteleri ile ifade edilir. Örneğin 100 kişilik bir paket tip evsel atıksu arıtma tesisi AKTİFPAK 100 olarak adlandırılır.Kullanilacak olan biyolojik aritma prosesine göre model boyutlari degiskenlik göstermektedir.

AKTİFPAK Ne Kadar Sürede Kurulur?

Kurulum süresi 15 gün olup, işletmeye alma ve teslim süresi 1 haftadır.

AKTİFPAK çalışma prensibi nedir ?

AKTİFPAK istege göre asagidaki biyolojik aritma proseslerinden bir tanesine göre dizayn edilir.
* Uzun Havalandirmali Sistemler (EA)
* Kesikli Sistemler (SBR)
* Membran Bio Reaktörler (MBR)
* Akiskan Yatakli Bio Reaktörler (MBBR)
* Sabit Yatakli Bio Reaktörler (FBBR)
* Bio Disk (RBC)

AKTİFPAK Avantajları Nedir ?

Kalite
Kullanılan tüm malzemeler ISO, TSE, DIN vb gibi kalite normlarına uygundur. Ayrıca AKTİF ARITMA teknik servis garantisi kapsamındadır. AKTİF ARITMA şehir içinde 24 saat, şehir dışında ise en geç 48 saat içerisinde teknik servis sunabilecek yegâne arıtma firmasıdır.
Garanti
2 yıl tam garanti. Mekanik ekipman & bakım servisi 2 (iki) sene ücretsiz. Yedek parça temin süresi 5 yıl. Ayrıca periyodik bakım & servis garanti taahhüdü.
İmalat
AKTİF ARITMA nın markası olup, kendi atölyemizde imal edilmektedir. Başka firmalara taşeron olarak yaptırılmaz.
Yüksek Verim
Çıkış suyu kalitesi; Su Kirliliği Kontrol Yönetmeliğinde belirtilen limit değerlerin çok altındadır. Bahçe sulama veya farklı amaçlar için kullanılabilecek kadar berrak ve temizdir.
İşletme Gideri
Düşük enerji tüketimine haizdir. Kalifiye personel ihtiyacı yoktur.
Yer İhtiyacı & Gürültü & Koku
Alan ihtiyacı minimum olup, gürültü kirliliği ve rahtsızlık verici koku oluşumu meydana gelmez.
Görüntü & Estetik
Görüntü kirliliği oluşturmaz. Estetik tasarımı ile istenilen her renkte boyanabilir. Üzerine gökkuşağı, balık, ağaç gibi çevre figürleri yapılabilir.
Ödeme Kolaylığı
Esnek ödeme imkânları sadece AKTİF ARITMA da.

AKTİFPAK maliyetleri, işletme şartlarına, teknik şartnamelere, kurulacak olan montaj yerine, çıkış suyu kalitesi, opsiyonlar veya yedek ekipman taleplerine göre farklılık gösterdiği için sabit fiyat listesi bulunmamaktadır.

SETUA Web Tasarım Stüdyosu |  Web Tasarım - Güncelleme, Full Flash Site Tasarımı, Flash Banner Tasarımı ,Joomla ,E-Ticaret ,Emlak - Oto Galeri PAKETİ ,Fotoğraf Stüdyosu PAKETİ ,Kurumsal Kimlik - Logo - Kartvizit ,Broşür - Katalog ,İnteraktif CD ,e - KATALOG ,Esnaf - Sanayi - Firma Rehberi,360 derece Sanal Tur ,Marka-Logo Patent ,Domain - Hosting