Aktif Arıtma Teknolojileri Tel : (0216) 464 4301 / 06 - Fax : 464 4308
Talep Formu: Teklif Almak İstiyorum

İLGİLİ KONULAR     

PROJE ONAY BAŞVURU DOSYASI, DEŞARJ ve EMİSYON İZİNLERİ

İSKİ Yönetmeliğinde yapılan değişikliklerden sonra pek çok işletmeye DKKR alınız mahiyetindeki resmi yazılar gönderilmeye başlandı. DKKR müracaatında bulunmayan işletmelere 15 (onbeş) gün süre tanıyan İSKİ, belediye aracılığı ile - FAALİYETTEN MEN - emri göndermeye başladı. İstanbul ili içerisinde İSKİ tarafından DKKR ( Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı) olarak adlandırılan bu belge ; atıksu kaynağı olarak nitelenen pek çok işletme için zorunlu hale getirilmiştir. GSM Ruhsat Müracaatı esnasında Deşarj İzni veya DKKR nin mutlaka olması gerekmektedir. AKTİF ARITMA ; DKKR müracatı esnasında resmi makamlarla olan tüm yazışmalarınızı takip ederek bu belgeleri en kısa zamanda alır.

Proje Onay Başvuru Dosyasının Hazırlanması, Deşarj İzni ve Emisyon İzni ise Çevre İl Müdürlüklerinden alınmaktadır. Daha önceden belirlenmiş formata uygun olarak hazırlanan evrakların ilgili makamlara sunulması ve onaylatılması sürecinde AKTİF ARITMA sizlere zaman kazandırır.

Daha detaylı bilgi için AKTİF ARITMA ya Danışınız !

SETUA Web Tasarım Stüdyosu |  Web Tasarım - Güncelleme, Full Flash Site Tasarımı, Flash Banner Tasarımı ,Joomla ,E-Ticaret ,Emlak - Oto Galeri PAKETİ ,Fotoğraf Stüdyosu PAKETİ ,Kurumsal Kimlik - Logo - Kartvizit ,Broşür - Katalog ,İnteraktif CD ,e - KATALOG ,Esnaf - Sanayi - Firma Rehberi,360 derece Sanal Tur ,Marka-Logo Patent ,Domain - Hosting 
  SETUA Web Tasarım Stüdyosu  |  www.setua.com