Aktif Arıtma Teknolojileri Tel : (0216) 464 4301 / 06 - Fax : 464 4308
Talep Formu: Teklif Almak İstiyorum

İŞLETME VE BAKIM  
  • Arıtma Tesisi İşletme Hizmeti
  • Periyodik Bakım ve Servis Hizmeti
  • Mühendislik ve Danışmanlık Hizmeti
  • İSKİ ve Çevre İzinleri

BAKIM VE SERVİS HİZMETİ:

AKTİF ARITMA, su / atıksu / bacagazı arıtma tesisini tamamladıktan sonraki ilk 2 (iki) sene boyunca garanti kapsamı dahilinde ÜCRETSİZ Bakım ve Servis Hizmeti sağlanır. Bu hizmet dahilinde AKTİF ARITMA tarafından gerekli görülen aralıklarla sistem periyodik olarak denetlenir ve kontrol altında tutulur. Bu sürenin sona ermesinden sonra istendiği takdirde ve bedeli mukabilinde Bakım ve Servis anlaşması yapılarak verilen hizmet devam ettirilir.

AKTİF ARITMA Teknik Servisi tam teşekküllü olup, en kısa zamanda en verimli işi yapabilme özelliğine haizdir. Teknik Servis kadrosu dahilinde yer alan tüm personelimiz, firma içi seminerlerde periyodik eğitime tabi tutulmaktadır. Böylece teknolojik gelişmelerin pratiğe uygulanması konusunda sürekli güncelleme yapılır.

Cumartesi - Pazar günleri de hizmet veren Teknik Servisimiz şehir içine 24 saat, şehir dışına en geç 48 saat hizmet verebilecek şekilde donatılmıştır.

Daha detaylı bilgi için lütfen firmamızla irtibat kurunuz !

ARITMA TESİSİ İŞLETMECİLİĞİ:

İşletmenizde mevcut olan arıtma tesisi ile ilgili resmi kurum ve kuruluşlara karşı olan tüm sorumluluğunu üstleniyoruz. AKTİF ARITMA nın tecrübeli personeli ile arıtma tesisleriniz sizin adınıza biz işletiyoruz.

Arıtma tesisinizin var olduğunu bile unutabilirsiniz 365 gün 24 saat hizmet sadece AKTİF ARITMA'da.

Önce AKTİF ARITMA ya Danışın !

SETUA Web Tasarım Stüdyosu |  Web Tasarım - Güncelleme, Full Flash Site Tasarımı, Flash Banner Tasarımı ,Joomla ,E-Ticaret ,Emlak - Oto Galeri PAKETİ ,Fotoğraf Stüdyosu PAKETİ ,Kurumsal Kimlik - Logo - Kartvizit ,Broşür - Katalog ,İnteraktif CD ,e - KATALOG ,Esnaf - Sanayi - Firma Rehberi,360 derece Sanal Tur ,Marka-Logo Patent ,Domain - Hosting